Sezóna 1993
Zdroj: archív SZZ
M- SR juniori voľný štýl 24.-25. 05.1993 Gabčíkovo
do 57kg
Štefan Matoľak - 2. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
M- SR juniori grécko - rímsky štýl 11. 04.1992 Dunajská Streda
do 57 kg
Štefan Matoľak - 2. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
M- SR mladší dorast voľný štýl 06.-07.03.1993 Košice
do 51 kg
Peter Kuľanda - 4. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
Ján Plavčan - 5. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
do 65 kg
Martin Sitár - 3. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
Marián Turkyňák - 4. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
do 70 kg
Michal Vislocký - 3. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
M- SR mladší dorast grécko - rímsky štýl 13.03.1993 Komárno
do 70 kg
Martin Sitár - 1 . m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
M- SR starší žiaci voľný štýl 08.-09.05.1993 Prievidza
do 30 kg
Branislav Zagora - 3. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 37 kg
Ján Kreta - 1. m. ŠKP Stará Ľubovňa
Erik Fuchs - 3. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 41 kg
Radoslav Saloň - 1. m. ŠKP Stará Ľubovňa
Stanislav Murcko - 11. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 45 kg
Rastislav Bukovič - 1. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 50 kg
Štefan Garanič - 5. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 60 kg
Štefan Feduš - 1. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
M- SR starší žiaci grécko - rímsky štýl 06.11.1993 Gabčíkovo
do 30 kg
Branislav Zagora - 2. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 41 kg
Erik Fuchs - 5. m. ŠKP Stará Ľubovňa
Július Dlugolinský - 6. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 45 kg
Radoslav Saloň - 2. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 50 kg
Rastislav Bukovič - 5. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 55 kg
Maroš Korsch - 4. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 66 kg
Štefan Feduš - 1. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
M- SR mladší žiaci voľný štýl 17.- 18.04.1993 Rimavská Sobota
do 31 kg
Karol Dlugolinský - 3. m. ŠKP Stará Ľubovňa
Martin Štelmach - 13.-14. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 33 kg
Ondrej Široký - 12. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 35 kg
Peter Gudzan - 6. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 44 kg
Andrej Mikita - 3. m. ŠKP Stará Ľubovňa
M- SR žiaci grécko - rímsky štýl 09.10.1993 Nitra
do 27 kg
Michal Hlinka - 2. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 29 kg
Pavol Romaňák - 6. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 31 kg
Karol Dlugolinský - 2. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 48 kg
Andrej Mikita - 2. m. ŠKP Stará Ľubovňa
Milan Fenďa - 10. m. ŠKP Stará Ľubovňa
XI. ročník MT „ O pohár riaditeľa IŠŠ ” voľný štýl - žiaci - kadeti 15.-16.05.1993 Košice
St. žiaci do 37 kg
Erik Fuchs - 2. m. ŠKP Stará Ľubovňa
Július Dlugolinský - 3. m. ŠKP Stará Ľubovňa
Matúš Kaleta - 6. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 41 kg
Radoslav Saloň - 2. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 45 kg
Rastislav Bukovič - 2. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 60 kg
Štefan Feduš - 1. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
Kadeti do 51 kg
Peter Kuľanda - 3. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
do 65 kg
Marián Turkyňák - 5. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
do 70 kg
Martin Sitár - 6. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
MT Priateľstva starších žiakov voľný štýl 27.11.1993 Prievidza
do 41 kg
Erik Fuchs - 6. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 45 kg
Radoslav Saloň - 2. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 66 kg
Štefan Feduš - 1. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
XII. ročník MT „ Memoriál Jozefa Svitača” voľný štýl - žiaci - dorast 31.10.1993 Nitra
Ml. žiaci do 29 kg
Karol Dlugolinský - 2. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 52 kg
Andrej Mikita - 2. m. ŠKP Stará Ľubovňa
St. žiaci do 33 kg
Branislav Zagora - 8.- 9. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 41 kg
Július Dlugolinský - 1. m. ŠKP Stará Ľubovňa
do 50 kg
Rastislav Bukovič - 3. m. ŠKP Stará Ľubovňa
XXI. ročník MT juniorov do 18 rokov voľný štýl 29. - 30. 05.1993 Prievidza
do 54 kg
Peter Kuľanda - 5. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
do 58 kg
Štefan Matoľak - 10. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)
do 68 kg
Martin Sitár - 7. m. Lokomotíva Košice (odchovanec ŠKP Stará Ľubovňa)